Pepř tmavě červený 250g

Kód: 285
Značka: Piper nigrum
1 149 Kč 1 025,89 Kč bez DPH
Skladem

Pepř červený celý
je kambodžský světový unikát, který je extrémně vzácný a roste pouze na pár místech na světě
  • Známá značka po celém světě
  • Pěstováno, sklizeno a zpracováno výhradně ručně, tradičními metodami
  • Počet produktů je omezený, zcela pokrytý Japonskem, USA a EU
  • Hodnoceno jako vysoce kvalitní pepř
  • Cena: 250g bílého pepře již od 1149 kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červený pepř celý,

se sklízí později než černý, až když je zcela zralý a plody jsou jasně červené. Je výraznější a ostřejší než černý nebo zelený pepř.
Má velmi silné aroma. Následuje pečlivé ruční vytřídění nejlepších bobulí.
✅Standardní kvalita ✅Čisté produkty zajišťují hygienu a bezpečnost potravin ✅ Super lahodná chuť (toto je zákaznická recenze) ⚡Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě, po použití výrobek zakryjte.

Chuť i vůně jsou nesrovnatelné s klasickým pepřem. Je výrazná, bohatá, a přesto delikátní a jemná. Navíc je červený pepř
unikátem.
Svou charakteristickou červenou barvu získává tento druh pepře díky dlouhému, úplnému dozrávání a následnému sušení na slunci.


Vše je děláno ručně a pečuje se tady o každou rostlinu i kuličku zvlášť. Pomocí této metody si uchovává silnou ovocnou chuť
a éterické oleje, které okouzlí každého strávníka. 

Jemnou pálivost červeného pepře bychom přirovnali k úrovni pepře černého, ale na rozdíl od něj nedoporučujeme tento druh používat na maso, maximálně ho seznamte s rybou nebo mořskými plody. Pokud jej ale použijete k dochucení vegetariánského jídlazeleninového salátupolévky, na vajíčka, ale také například při výrobě marinády, pečení sladkého dezertu nebo přípravě zajímavého koktejluzabodujete. Toto partnerství funguje na jedničku.