Pepř bílý 500g

Kód: 273
Značka: Piper nigrum
1 899 Kč 1 695,54 Kč bez DPH
Skladem

Pepř bílý celý
je vyznačován gurmánskou palčivosti po celém světě.
  • Známá značka po celém světě
  • Pěstováno, sklizeno a zpracováno výhradně ručně, tradičními metodami
  • Počet produktů je omezený, zcela pokrytý Japonskem, USA a EU
  • Hodnoceno jako vysoce kvalitní pepř
  • Cena: 500g bílého pepře již od 1899 kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílý pepř celý,

se sklízí později než černý, až když je zcela zralý a plody jsou jasně červené.
Je výraznější a ostřejší než černý nebo zelený pepř. Má velmi silné aroma.
Následuje pečlivé ruční vytřídění nejlepších bobulí. Z bílého pepře je
příjemná silná ostrost s nádechem máty a eukalyptu. Naše produkty se zavazují:
✅Standardní kvalita ✅Čisté produkty zajišťují hygienu a bezpečnost potravin ✅ Super lahodná chuť (toto je zákaznická recenze) ⚡Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě, po použití výrobek zakryjte

 

Předcházet rakovině

Bílý pepř obsahuje mnoho antioxidantů, takže má schopnost předcházet rakovině, zejména rakovině prsu a střev.

Léčit nachlazení

Díky vysokému obsahu vitaminu C pomáhá černý pepř léčit nachlazení, kašel a ucpaný nos. Kromě toho je bílý pepř také látkou s antibakteriálními vlastnostmi, pomáhá léčit zácpu a průjem.

 

Ztráta váhy

Pepř obsahuje velmi silné množství fytonutrientů, takže má schopnost odbourávat tukové buňky, které se postupně hromadí v těle.

 

Pepř obsahuje velmi silné množství fytonutrientů, takže má schopnost odbourávat tukové buňky, které se postupně hromadí v těle.

Zlepšit trávicí systém

Bílý pepř je potravina, která stimuluje chuť, pomáhá žaludku vylučovat více kyseliny chlorovodíkové k lepšímu trávení potravy a zabraňuje příznakům nadýmání.

Vyléčit artritidu

Piperin v pepři je díky svým protizánětlivým vlastnostem velmi užitečný při léčbě artritidy. Kromě toho toto úžasné koření také přispívá ke zlepšení krevního oběhu, předchází a omezuje bolesti kloubů způsobené špatným krevním oběhem.

 Jak používat bílý pepř

V zásadě se bílý pepř také používá při vaření stejným způsobem jako černý pepř . Bílý pepř můžete použít ke stimulaci chuťových buněk při použití s ​​pho, nudlemi, nudlovou polévkou,  nudlemi ... Kromě toho se bílý pepř používá i do smaženek, dušeného masa nebo polévek.

Kromě toho se bílý pepř používá i na podporu krásy. Bílý pepř můžete kombinovat s kokosovým olejem, cukrem nebo jogurtem... pro peeling a zkrášlení vlasů.

Bílý pepř je nyní široce používán a milován mnoha lidmi kvůli jeho poutavé barvě, pikantnější než černý pepř a přináší mnoho zvláštních zdravotních výhod.